SFT6400A 4*GE Input PAL B/G NTSC 64 in 1 IP ka Modulator Analog
Nomer Modél:  SFT6400A
Mérek:Softel
MOQ:1
gou  Ngarojong Ngabersihkeun BISS
gou  Ngarojong Pamasangan OSD (Logo sareng Caption)
Rincian Produk
Parameter Téknis
Fitur konci
Parangkat Lunak Manajemén
Unduh
01
Panjelasan Produk
1. BUBUKA
2. FITUR
-2U chassis, kapadetan luhur pikeun ngahémat biaya pengiriman
-Rojongan OSD (Logo sareng Caption) sisipan pikeun unggal saluran, operasi gampang
-Ngarojong CC/Subjudul/Teleteks
-Ngarojong BISS De-scrambling (Dina tahap pamekaran)
-Rojongan modifikasi info program, sababaraha pilihan audio
-4 port GE (maks. 64 input IP ngaliwatan MPTS/SPTS), Maks. 840Mbps pikeun unggal input GE
-64 kaluaran pamawa anu henteu padeukeut atanapi caket, unggal 32 pamawa dina 400MHz
-Ngarojong manajemen Jaringan berbasis Web
SFT6400A 4*GE Input 64 dina 1 IP ka Modulator Analog
Input Antarbeungeut/laju 4 port GE (maksimal 64 input IP)Max 840Mbps pikeun unggal input GE
Aliran UDP, UDP / RTP, 1-7 pakét (SPTS/MPTS)
Protokol Transportasi UDP/RTP, unicast sareng multicast, IGMP V2/V3
Panjang Pakét 188 / 204 Byte
Audio MPEG-1/2 Lapisan 1/2, (HE-)AAC, AC3
Data CC, Teleteks, Subjudul, Subjudul DVB
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Babandingan Aspék 4:3
ModulasiParameter Jumlah saluran Nepi ka 64 kaluaran pamawa anu henteu padeukeut atanapi caket
Konektor 75Ω, Jack-F
Rentang frékuénsi 43.25 – 951.252MHz
Bandwidth Kaluaran 400MHz (masing-masing 32 operator)
Tingkat kaluaran -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Karugian mulang ≥ 14dB
Distribusi frékuénsi palsu. ≥ 60dB
Akurasi pamawa sésa 1%
Standar TV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Babandingan sinyal vidéo jeung noise ≥ 60dB
Antarmuka Jaringan Manajemén 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Data 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Anu sanésna Kaluaran résolusi gambar 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Caption: ngadukung sababaraha basa, arah ngagulung sareng kecepatan disaluyukeun
Pangaturan volume kaluaran 0 – 100%
Jenderal Démisi 483mm×330mm×88mm (L x P x T)
Suhu 0~45℃(operasi), -20~80℃(panyimpenan)
Sasayogian tanaga AC100V±10%, 50/60Hzatanapi AC 220V ± 10%, 50 / 60Hz
Fitur-fitur Utama SFT6400A
图片3 图片2 图片1
SFT6400A 4*GE Input 64 in 1 IP ka Modulator Analog Datasheet.pdf